Aktualności

Obowiązkowe składanie deklaracji dotyczące sposobu ogrzewania budynku. Co warto wiedzieć * Do dnia 30.09.2021roku złożono 301 095 deklaracji do CEEB. 139 845 złożonych deklaracji dotyczy kotłów na paliwo stałe. *Obowiązek złożenia deklaracji spoczywa na właścicielach i zarządcach budynków do CEEB dla źródeł ciepła które nie przekraczają 1 megawata. Dotyczy to przydomowych kotłowni tzn. kotłowni opalanych węglem, gazem jak i ogrzewaniem za pomocą OZE (pompa ciepła) *Deklaracje można złożyć w dwóch formach: elektronicznej i papierowej *
Miło jest nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy oddział  w Pruszkowie. To już kolejny punkt działania Green Energy na mapie Polski. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym tel: 506 316 908 lub  📧 ph.warszawa@green-energy.biz.pl
Zapraszamy do Ogrodowej Strefy SPA – miejsca relaksu, zdrowego ciała i czystego umysłu na najwyższym poziomie. Korzystanie z sauny zwiększa odporność organizmu, hartuje i odpręża, bardzo dobrze wpływa na układ krążenia, drogi oddechowe, przemianę materii, otyłość, choroby stawów i bóle reumatyczne. Wanna z hydromasażem zapewni najwyższy komfort i skuteczny masaż hydroterapeutyczny. Regularne korzystanie z wanny jacuzzi sprzyja lepszemu krążeniu zwiększając przepływ krwi w każdej części ciała.
Już po raz kolejny firma Deante zdobyła uznanie Jurorów w prestiżowym konkursie, organizowanym przez redakcję magazynu VILLA. Produkty marki Deante otrzymały wyróżnienia w aż dwóch kategoriach: Meble Łazienkowe oraz Zlewozmywaki, uznanie zdobyły konsole łazienkowe z kolekcji Correo oraz innowacyjne zlewozmywaki Magnetic. Wszystkie produkty Deante można zamówić w naszym salonie. Zapraszamy.
Kolejna odsłona naszej akcji Drzewo Instalatora z Firmą Deante. Green Energy razem z partnerami zmienia Świat na lepsze. Nowe sadzonki w pierwszych dniach wiosny trafiają do Naszych klientów. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji i zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.
Zapraszamy do nowootwartego salonu sprzedaży w Hajnówce przy ulicy Batorego 26!

Dziękujemy firmie Xylem za wsparcie naszej akcji DRZEWO INSTALATORA. Kolejne sadzonki drzew rozdane. 

Nowa świetlica wiejska w Mazurowicach wyposażona w nowoczesne technologie odnawialnych źródeł energii. Pompa ciepła, system rekuperacji oraz centrala wentylacyjna w wykonaniu Green Energy. Oficjalny odbiór demonstracyjnej świetlicy w Mazurowicach, Malczyce – Echo Średzkie – Najciekawsze informacje z powiatu średzkiego (echosredzkie.pl)  
Pierwszy etap programu DRZEWO INSTALATORA został zakończony. Rozdaliśmy 200 sadzonek drzew. Czekamy na wiosnę i kolejną dostawę drzewek. Dziękujemy naszym sponsorom za otrzymane wsparcie.